Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz grabber #95799 üzenetére

    én nem nézem őket hülyének, csak nem hiszem, hogy átgondolták évtizedes használatnál mi terhelést jelent egy ilyen használat

    én sem gondoltam át, mert nem értek hozzá, csak próbálok józan ésszel gondolkodni

    az akku egy dolog, egyrészt megnézném azt a jobb önindítót, hogy mitől is jobb tulajdonképpen, megnézném, hogy van-e bármilyen védelem az elektromos fogyasztók felé (világítás, sok helyen ezekkel a csecse cserélhetetlen ledsorokkal, klíma, hifi, szivargyújtó) vagy megy a ráindítózás mert azt úgy is nagyon szeretik, megnézném, hogy foglalkoztak-e azzal, hogy az olajnyomás megmaradjon, vagy szépen lecsorog annyi olaj a pirosnál amennyi, és kap a kocsi utanként 10-20 (fél)hideg indítást, mit bírnak a motortartó bakok, és mennyire lesz vicces az akkukat mondjuk 2 évente cserélni.

    biztos nagyon frankón lehet vele a határértékeket hozni, meg remekül mutat a marketinganyagban, de amíg másodkezes autótulaj vagyok, aki majd 4-5 év múlva lát ilyet, addig élek a gyanúperrel, hogy nem lesz őszinte a mosolyom vele.

    szerk: de mondom, nem értek hozzá, csak próbálok józan ésszel gondolkodni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák