Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz 8th #88597 üzenetére

    én is már elközlekedtem párszáz km a kis fekete ördöggel :) és iiiigen, az a nyomaték az az az :D dúúúúrva a benyásunkhoz mérten -Ignác-

    de viszont amit említettél, a hangját, nos nekem az kifejezetten tettszik :D tettszik ez a háromhengeres hang :) főleg amikor kiforgatom szépen 3-3.5ig (tudom-tudom nem kell, de élvezem) és úgy odaduruzsol, mint valami jó kis háromhengeres motorkerékpár :D eszméletlen hangja van -számomra- :)

    mondjuk így pörgetgetéssel sokváros kevés autóút 5.5nél nem eszik kevesebbet, de számomra ez is nagyon pozitív érték

    nagyon nem bántam meg, hogy a pd-s lupot választottam, egyszerűen tettszik :) és már annyira nem kell gondolkodjak, hogy a kövi autómban milyen szív

    szerk.: és igazából nem is a szágoldozásra van kihegyezve a gép, hanem inkább a dinamizmusán csodálkozom el sokszor, ahogy tényleg eléri a 2000et és a gázpedál ugyan abban az állásban marad, mégis olyan mint ha egy benzinest padlóznék le :)

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák