Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    válasz Dr.Zoo #57375 üzenetére

    Vittem pár kört egykét az automatát ismerő egyént a kocsimmal, akik asszondàt;ez nyúlik, mint a takony.
    Vissza az ombréhoz, hogy nosza testvérem, ugorj neki újra.
    Addig a céges mercimel (vito, még mielőtt eszetekbe jut más ;] ) furikáztam, és havonta, kéthavonta visszahordtam, hogy ombre, ugorj neki megint.
    Volt ultrahangos tisztítás, szelptömb csere, váltóház csere, majd a legvégén komplett váltócsere ideiglenesen.
    7x vittem vissza, emberünk sírdogált a telefonba, hogy ne vigyem, nem tudja megcsinálni.....
    Kínimban felhívtam egy mókusbogarat Mindszenten, aki végighallgatta a kálváriám, és a 3/4 év szopórollert, majd feltett egy rém egyszerű kérdést:
    Turbónyomás volt mérve??
    Mondom nem.
    Asszondja, akkor noszam, mielőtt lehozod hozzám, futi egy turbóshoz..
    Elbillegtem a kettes főút mellett, Keszin tevékenykedő emberhez, aki megállapította, hogy az összes vákum cső lyukas.
    Mivel nincs vákum, nincs normális turbónymás, így nem tudja csóró váltó, igy hová tegye.
    Ott azthittem felsírok, az összes cső, és a vákumtároló labda cseréje után, 400.000 forintot belelocsolva, volt kocsim...
    Egy évig, mert (isten áldása kisérje minden lépését :D) telibevert TK-ra egy stift.
    Utánna ebből vettem a mostani 2002 PD-met.

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Új hozzászólás Aktív témák