Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -v-

    addikt

    válasz whitezo88 #53942 üzenetére

    Sose értettem ezt... egy idő után elfogynak a formák, szerinem ez már megtörtént, kb. már ellőttük a szögletes kerek csepp alakú stb. mindenféle formájú légbeömlőt meg lámpát meg hűtőrácsot meg mindent amit lehetett.. nagyon újat alkotni már nem lehet, tök fölösleges ilyeneket mondani hogy ez BMW-s az meg ilyenes meg olyanos... ok, a kínai autók koppintásai, az más. Szerintem amiben lehet ma jót alkotni, hogy szép egységes és harmonikus a design, pont ezt sikerül szerintem eltalálni legkevésbé, mivel mindenki akkorát akar pukkantani design-al, tekerik össze vissza kívül belül, minden lesz csak letisztult meg harmonikus nem. Szerintem a mazda épp ezt kapta el nagyon az új 6-ossal és 3-massal, hogy őszinte legyek nekem az egész mostani autóipari design trend úgy ahogy van nem tetszik, a magas orr meg övvonal (gyalogosvédelem stb. miatt) stb... de el kell ismerni az új mazdák nagyon harmonikusak lettek.. aki ezt a hármast ilyen innen onnan összelegózott designnak tartja, annak defektes az ízlése szvsz :D De hát ízlések és pofonok, tegyetek behajtott visszapillantós multipla posztert akkor a falra :K

Új hozzászólás Aktív témák