Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz hobizoli #4279 üzenetére

    ezek ilyenek sajnos... tisztelet a kivételnek, mert nagyon normális rendes srácok is vannak köztük, csak ritka kevesen. ha nem imádnám az autóm alapvetően, nem lenne elpusztithatatlan és végletekig megbizható, karakteres és kanyargép, már eladtam volna a picsába és átülnék egy nagy automata gengszterbunkóx5mllandcruiserterepjárós történetbe és függetlenül attól, hogy sosem parkoltam tilosban, nem toltam le senkit és normálisan megyek ilyen vassal is és azonnal megbélyegeznének vele, pont leszarnám ki mit gondol... mert a nyugalmam a legfontosabb már. na a nyugalom az, ami a mostanimból egyszerűen totálisan hiányzik.. jön a raccsingos parasztja, turháztat, menjünk gecó.. vagy ez, vagy állandóan kátyúkat kerülgetek, és idegelem magam, hogy szétesik az úthálózat és a kocsim is, miközben csak még több pénzt húznak le rólam... de van, hogy le tudnának köpni, olyan irigyen néznek rám, látom az arcukra van irva, hogy miért patyolat tiszta és jó az autóm.. érted, egy 14 éves japán vasra, aminek nincsen már semmilyen anyagi értéke, de a parasztja belizingel magának 4-6 milláért okádék kommersz tucat szart... aztán jól összekarcolják, a kis köcsög gyerek meg nekidől a biciklivel és a friss fényezésem kúrja szét, mert a dohányzó anyja nem tanitotta meg viselkedni.. mit csináljak az ilyennel? verjem ki belőle a károm? hamarbb viszi el a tüdőrák (remélhetőleg).. iszonyú az az irigység, felületesség és közöny ami itt megy.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák