Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    Sziasztok!

    Februárban már bekérdeztem de akkor talán túl komolyan vettem, hogy kell Isofix.
    Szóval vissza kell adni egy 1 literes 1gen Yarist, kell helyette egy rohangálós válságautó minél olcsóbban, a határ valahol 500 környékén van.
    A felhasználás módja ovijárat és vásárlás falun belül, heti 1-2 út tizen kilométeres távra.
    Nyilván benzines kellene.

    Az elvárások nagyon minimálisak:
    - 2 gyerek elférjen hátul
    - 4-5 ajtó, nem 2-3.
    - Kormány és fékszervó
    - Klíma jó lenne, de nem életbevágó

    És ami a leges legfontosabb lenne: megbízható legyen, ritkán és keveset kelljen rákölteni.
    Illetve nem olyan kocsit keresünk, amit ugyan most csak 500-ba kerül megvenni, de egy év alatt rá kell költeni még annyit.
    Nem tudom, hogy kéne keresni. Ha mondjuk 350-500 közt keresek, akkor az 500-ra lealkudható autók kiesnek a pixisből. Régebben hallottam, hogy 1 millióért amit hirdetnek azok álmodozó 500 ezres kocsik.
    Arról a vágyálmomról, hogy elkerüljem a seftes önjelölt 'tudjukkik' neppereket gondolom lemondhatok, de hogy tőlük nem veszek autót az biztos, sőt ha ingyen írnák a nevemre sem kéne.

    Tudnátok mondani tipikus válságautókat?

    Olyan autótípus, amiből a kínálat közepe-felső 3/4-e nem fér bele az 500-ba, gondolom nem talácsolható, hiszen valószínűleg az állapota jelentősen rosszabb és sokat kell rá költeni a jövőben.
    Gondoltunk pl Fabiára, de mivel az igazán szépek bőven 1 felett vannak, 500ért lepusztultak lehetnek csak nem?

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák