Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xEon1337

    őstag

    válasz tibbike01 #211466 üzenetére

    2020 novemberi Corolla Touring Sportsot használtam 2 éven, 60.000 kilométeren át, Comfort Style Tech felszereltséggel, 1.8 Hybrid hajtáslánccal.
    Céges volt, előző munkahelyen sokszor kellett vidékre menni, plusz még a privát használat is korlátlan volt, szóval WC-re is azzal jártam és utáltam autópályán.

    Városban viszont nincs jobb az eCVT-nél, semmi megugrás, azonnali nyomaték 0-ról plusz marha alacsony fogyasztás.

    Évente 126 ezer forint a teljes körű Casco, ez nem tudom hogy jön össze a kincstárjegyekkel/állampapírokkal. :D Egyébként van bőven pénzem ilyen befektetésekben, de ez itt teljesen off.

    Mann szűrőkkel, gyári olajjal és ATE kerámiás betétekkel ha magam megvenném, 72.000 forint lenne az anyagdíj, ami egyébként tényleg pont a fele a gyárinak. Csak a sarkon nincs SW frissítés (nem tudom egyébként mit frissítenek egy kifutott, 4 éves autón) és ha garanciális igény merül fel, akkor problémásabb az ügyintézés. Egy Volvóra szakosodott, de egyébként nem márkaszervizből jött a 160 ezres ajánlat, ami nem annyival kevesebb, hogy átüsse nálam az ingerküszöböt. 140 ezer alatt elgondolkodtam volna.

    [ Szerkesztve ]

    "Less but better" - Dieter Rams

Új hozzászólás Aktív témák