Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz LZs?! #206250 üzenetére

    Elnézést a késői reagálásért, most értem ide vissza.

    Tényleg eklektikus lett az elsődleges listám. Időközben volt egy megvilágosodásom is: rájöttem, hogy nekem egy opcionálisan barkácsolható 'hülyegyerek-autóra' van most indítatásom. Emelett lehetőség szerint kicsi legyen és könnyű.

    Így kiesett a megtartós kategória, illetve minden, ami sedan.

    Az 'új' listám, érdeklődés szerint csökkenő sorrendben:

    MX-5 NB

    BMW Z3

    Ford Fiesta ST 5th Gen - vizsgát rá, és utána két évre kibelezni?

    Renault Clio RS

    PUG 206 GTi

    Egyéb: Alfa GTV, MG ZR 1.8, Mazda 3 MPS, [...]

    *****************

    tboldi #206251

    Egyik sem az én világom, bármennyire is 'legendás' az S2000 (vagy talán pont azért); a BMW pedig nekem mindig radar alatt volt (a Z3 önmagában tetszik, minden sallang nélkül).

    Qru #206252

    Inkább csak az egyeneshez vagyok elég bátor, de pont ezen szeretnék javítani.

    tboy93 #206254

    A motoros ismerőseim is ezt mondják...de ezt majd a csak következő életben pipálom ki.

    gooool #206257

    Köszönöm a levezetést és a meglátásokat. Kicsit még beleásom magam a témába, és után lehet, riogatlak kérdésekkel. :)

    sagesz93 #206260

    Nekem a 156/166 FL előttig tetszenek az Alfa-k, a 159/Brera (majd Mito, Giulietta) korszak és utána már nem az én világom, ahogy 350/370 szeria sem. A japán vonal, hasonlóan az olaszhoz, számomra kifutott az ezredfordulóval.

    dong86 #206264

    IS 200 / 300 (?) utólag rákerült a listámre fejben, de kezdősorokban taglaltak okán kiesett.

    hobizoli #206269

    Ennyi. Tényleg. Már csak keresni / találni kéne egy vállalható darabot, de abból másfél Boxter kijönne, ha nem kettő.

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák