Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • molnarpeter

    nagyúr

    válasz ngaba #191233 üzenetére

    Ne túlozzunk, simán spúr vagyok :DDD nekem egy ingyen autóm van, hibásan került hozzám fórumról, nagyrészt magamnak javítom, egyelőre az üzemanyag nélküli km költség negatív vagy 0 körüli. Grande Punto 2008 1.3 Multijet 90 M6. Családban meg évek óta van egy SDI Golf, ott már sajnos valamennyi rozsda kinéz, de megy is km-t, szóval eloszlik majd 1-2 Forintra. Ott a digit klíma szívatott (fűtött nyáron :D), azt már én csináltam, pepecs munka több utánajárással - anyag költség itt kb 0. Viszont futómű gyári 2 szilentet kivéve, kuplung is majdnem 300-at bírt, lassan jön a 320-as olajcsere. Bontott cucc olcsó és bőséges, az első sárvédő kivételével, az törik-rohad így elkapkodják, plusz a csomagtérajtó horror árban megy, ezen szerencsére csak pár pötty korrózió van - 60k környéke rémlik árban. A karbantartást végző két szerelő szintén VAG PQ34 platformos autóval jár, barátságos árban hivatalosan meg van javítva amit kell, de esztétikai és mosás dolgok minimumon vannak tartva, kerekeket itthon szereljük át. Szóval ilyenek, meg egy örökölt Wartburg üzemen kívül, és régebbi adagolós traktorok, csupa egyszerű szerkezet, a common rail Fiat rendesen kilóg a sorból, de szeretem a jó vételeket :D

Új hozzászólás Aktív témák