Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheHero

    újonc

    Sziasztok!

    Először is azzal kezdeném hogy soha nem használtam még ezt a fórumot és egy kicsit össze is zavar néha szóval ha valakinek van válasza a kérdésemre privát üzenetben is jöhet.

    Na szóval eljött az idő hogy lecseréljem a mostani vasamat sajnos elég megviselt szegény.
    Az új gép főleg gamer pc- lenne szóval az alapelvárás az lenne hogy egy magas grafikai beállításon futtathassak játékokat az elkövetkező években (ez fontos nem szeretném hogy 1 év mulva új videokártya kelljen például.)

    a nagyon maximum keret 180-200ezer forint de lehetőleg inkább alatta (viszont ha megüti az sem baj minden konfigurációs ötletet szívesen veszek)

    Igazából a fő dilemmám az hogy találtam egy ilyet:[link]
    processzor:
    Intel Core i5-4570S 2.9/3.6GHz, 4 mag, 6MB cache, 4. generáció
    alaplap: ASUS B85M-G, PCI Express 3.0, USB 3.0, SATA-3/6G
    memória: 8GB 1600MHz DDR3
    winchester : 1TB 7200rpm, 32MB cache
    grafika: Gigabyte GeForce GTX 660 2GB DDR5
    ház: Cooler Master Elite Knight
    tápegység: Cooler Master 500W

    ami elsőre nagyon jónak tűnt ár/érték arányban aztán utánaolvasva nem vagyok benne biztos, esetleg erről is szívesen vennék véleményeket. (a gtx660-as kártyával venném ha venném)

    Hát előre is köszönök minden választ! :) Üdv

    [ Szerkesztve ]

  • TheHero

    újonc

    Sziasztok!

    Új gépet vennék /max 200k de inkább alatta/ játékra főleg.

    Ezt a configot fontolgatom de nem értek nagyon a gépekhez szóval minden vélemény jöhet (főleg ha esetleg 2 alkatrész nem illik össze vagy vmi más kéne helyette stb)

    Gépház: Bitfenix merc alpha VAGY Cooler master elite knight 350
    Táp: Chieftec ctg500-80p
    Alaplap: gigabyte-b85m-D3H
    cpu: Intel i5 4570
    Ram: Kingmax 2x4GB DDR3 1600MHz
    Videokártya: Geforce GTX660 GV-N660OC-2GD PCX VAGY Gigabyte Gf GTX760 OC 2GB DDR5 PCI-E GA-760OC-2GD
    merevlemez (ebbe pl foglamam sincs mi a jó rossz olcsó drága stb) : Toshiba 1TB 32MB SATA3 DT01ACA100

    GTX660-al ~ 180k körül
    GTX760~ 200k

    Ha valakinek van jobb ötlete alacsonyabb vagy ugyanebben az árkategóriában szívesen veszem az ötleteket + ha valami hiányozna a konfigból vagy mást raknátok bele valami helyett.

    Üdv TheHero

  • TheHero

    újonc

    válasz #98593280 #51614 üzenetére

    És ugyanezzel a táppal stb.-vel jó a ZALMAN z9? Tehát ha minden marad csak ebbe a házba rakom akkor OK a dolog? (bocsi tényleg tudatlan vagyok :D )

Új hozzászólás Aktív témák