Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TB

    tag

    Sziasztok!
    Jelenlegi asztali gépem:
    Gigabyte P55A-UD3 ; Intel i5 750 + Coolermaster Hyper TX3 ; 2×2 GB Patriot Viper II Sector 5 Kit 1333Mhz/CL7 ; Sapphire HD5850 ; Samsung F3 500GB (HD502HJ); WD 1TB 10EARS ; Thermaltake M9 VI1000BWS + FSP400-60APN

    Össze tudnátok rakni nekem kb 150 - 160 ezerből egy olyan gépet,ami azért a mostaninál érezhetően gyorsabb?
    A lényeg,hogy már nagyon ritkán játszom,ezért egy olyan gép kellene,ami nem játékra van,de azért ha úgy adódik elvisz egy játékot közepes grafikán.
    Előző gépből megtartanám az 1TB-os hdd-t! Ezért az újba csak egy SSD-t szeretnék.Az sem baj,ha videókártya nélkül meg lehet oldani,de gondolom a mostani procikban sincs olyan erős integrált video vezérlő,vagy mi. Inkább intel párti vagyok,de bármilyen megoldás érdekel. Köszönöm!

  • TB

    tag

    Kösz a válaszokat!
    Nem voltam világos az előbb. A régi gépemet elajándékoznám, csak az 1 TB-os HDD-t hagynám meg belőle tárhelynek!

  • TB

    tag

    Sziasztok!

    Esedékessé vált a gépvásárlásom.Igazából egy megerősítést szeretnék kérni,hogy minden rendben van-e a kiszemelt alkatrészekkel?
    1. Mire fogod használni a gépet?
    Netezés,full hd filmnézés
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel most?
    1 TB .os WD HDD (WD 10EARS) Adattárolásra használnám.
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Komplett gépre monitor bill. egér nélkül,vga nem kell,nem játszok,de itt jegyezném meg,hogy a későbbiekben azért nincs kizárva egy GTX 750ti szintű és fogyasztásban is hasonló kártya beszerzése.
    Mennyi a kereted rá?
    150K

    És akkor az alkatrészek,amit szeretnék:
    alaplap: Gigabyte GA-B150M-D3H 25k (ezen minden van ,ami nekem kell,RAID nem érdekel,a Giga márkát preferálom
    processzor: Intel Core i5-6500 60k
    memória: Kingston 2x4GB DDR4 2400MHz HyperX Fury Black HX424C15FBK2/8 17.5k
    (Itt azért nem vagyok biztos,melyik legyen.Ugyanennyi lenne árban a 2133MHz-es Fury Black,de
    az nincs párban pcx-en jelenleg,vagy van 2k val olcsóbban Kingston 2x4GB 2133MHz DDR4 KVR21N15S8K2/8 memória) Az alaplap ugyanúgy kezeli a 2400Mhz-es ramokat,mint a 2133-at? Melyik legyen?)

    SSD 2,5": Samsung 250GB EVO Basic MZ-75E250B/EU 26k (Ebből nem szeretnék lejjebb menni,a 120GB-
    os nekem nem elég)

    Tápegység: Super Flower 350W SF-350P14HE 12k (Több tápegységet néztem ebben az árkategóriában,ez a legszimpatikusabb. Néztem még TT Munich 430-at meg FSP 400 Hexa+ -t vagy Be quiet350W s7- et.Esetleg a Xilence 430W SPS-XP430R5 !Erről valaki tudna valami infót,milyen belsővel rendelkezhet,milyen táp? Én csak azt látom,hogy 2k-val olcsóbb,mint a többi,jó hatásfok,védelmek,elég hosszú kábelek.)

    Optikai meghajtó: Samsung SH-224DB/BEBE 3.6k

    Micro ház: Zalman ZM-T4 7k (Tudom ebbe sokan belekötnének,de ha nincs túl nagy baj vele ,akkor ezt
    megtartanám.Vennék még bele egy 120mm-es ventit előre.)

    Ez így összesen 152k!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák