Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bery08

    csendes tag

    Sziasztok,

    Tervezek összerakni egy gépet, főleg játszanék rajta, és nagyon jó lenne, ha nem kellene a gépre költenem az elkövetkező időkben, vagy ha kell is akkor minimális összegeket. Engem nem zavar ha nem fut el a játék maximumon, ha már közepes beállításokkal 30-40 FPS környékén teljesít az nekem teljesen megfelel.

    Elég csábítónak tűnnek az új AMD-s APU-k. Kinéztem magamnak az A10-5800k-t. De nem tudom milyen videó kari kellene mellé amivel működik dualban. Akkor ugye ehhez valami jobb hűtő is dukál, bár nem tudom a gyári elég-e.
    Alaplapnak Gigabyte "F2A85X-UP" vagy "ASRock FM2A85X Extreme-4 M". Egyenlőre nem nagyon tudom mit nézzek mert nem tudom manapság mennyi és milyen ram kell a gépekbe. Szóval ram ötlet is kellene.
    Gondolkodtam még SSD-n, de nem tudom a játékbeli teljesítményeken dob-e.
    Monitorom nincsen, HDTV van, szóval elég lenne egy kisebb 20' környéki monitor.

    Van egy 300W-os tápom, nem tudom ez mire elég vagy elég-e, és van egy házam ami csúnya, de háznak ház, viszont nem tudom belefér-e az ami kell nekem. :) Ha gondoljátok leméregethetem, sajnos nem találtam benne semmiféle típusszámot. Ezeken kívül HDD és lemezolvasó van.

    Összesen 100e környékén gondoltam a költekezést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák