Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trazer

    csendes tag

    Köszönöm a tippeket a házakhoz, a Midgard II hihetetlen módon megtetszett, így be is rendeltem.
    Amin még vacilálok, illetve ismét segítséget kérnék:

    1. Asrock Z77 Pro3-nál könnyebb lenne beszereznem ezt: ASRock Z77 PRO4-M, szerintetek befolyásolna ez bármit is ? (még mindig kicsit összeszorul a gyomrom az ASRock alaplap hallatán, túl régóta használok ASUS alaplapokat minden gond nélkül, de hát ha ennyire feljöttek :) )

    2. ARCTIC COOLING Freezer 13 PRO-ról nem olvastam sok jót, főleg olyasmiket írnak vele kapcsolatosan, hogy gyenge az anyagminősége. Esetleg tudnátok ajánlani 1-2 másik lehetőséget ami folyamatos használat mellett halkan működik, OC abszolút nem érdekel, nem is akarom húzni a procit. 15k-ig szerinten el tudok menni (vagy ezt inkább hűtős topicba kéne feltennem :) ) - i5-3570K -

    Ahogy most áll a szitu:
    LAP: ASROCK Z77 Pro3 / ASRock Z77 PRO4-M / ingadozom valami Asus lap felé, de ki tudja :)
    CPU: INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 1155 BOX - meglesz
    RAM: CORSAIR 8192MB Vengeance Low Profile DDR3 1600MHz CL9 KIT CML8GX3M2A1600C9 - meglesz
    SSD: OCZ 60GB SATA3 2.5" Agility 3 AGT3-25SAT3-60G - meglesz
    HÁZ: XIGMATEK Midgard II - berendelve
    CLR: ARCTIC COOLING Freezer 13 PRO / CO (ezt könnyebben be tudom szerezni) / valami más

    Köszönöm,
    trazer

Új hozzászólás Aktív témák