Hirdetés

Hirdetés

  • Asus Rog Ally(RC71L)

    lo Szép Napot Mindenkinek Szemezgettem ezzel a RoG Ally(ejtsd: Rodzs Eláj)-al, hogy kéne valami, ami hordozhatóbb mint egy...

  • Kipróbáltuk a Synduality: Echo of Ada zárt bétáját

    gp A világvége után mechákkal és aranyos, folyton csacsogó anime lányokkal kell szembeszállni az emberiség maradékát pusztító szörnyekkel, valamint az energiaválsággal.

Új hozzászólás Aktív témák

  • xain

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szépen lassan elérkezett az idő a gépújításhoz, ezért a segítségeteket szeretném kérni.

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
    Leginkább multiplayer: rfactor 2, csgo, pubg (ezekben jó lenne a 144+ fps), ezen kívül néha rövidebb videók renderelésére.

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    SSD, Cooler Master Hyper TX3 EVO proci hűtő amennyiben passzol és elég is R5 3600-asra(?), Táp Chieftec CTG-500-80P nem tudom elegendő lehet-e (7 éve szolgál, az új rendszerhez talán illik új táp is)

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Én a következőket néztem ki, de javaslatokat, véleményeket szeretnék kérni.

    Proci: AMD Ryzen 5 3600
    Lap: ASUS ROG STRIX B450-F GAMING
    RAM: G.SKILL 16GB Trident Z RGB DDR4 3200MHz CL16
    VGA: GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6
    Ház: BE QUIET! Pure Base 500 plexis
    Táp: FSP Hyper M 700

    4. Mennyi a kereted rá?
    300e Ft alatt jó lenne maradni

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat?
    Benq XL2411P - 1920x1080@144Hz, displayport.

    Valamint még olyan kérdésem lenne, hogy esetleg érdemes lehet-e várni a következő generációs ryzen-ek megjelenéséig, hogy esetleg a 3xxx széria ára lentebb menne?

    Segítségeteket előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák