Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rolkaDb

    aktív tag

    Nagyon szépen köszönöm a választ hemaka, dugø és DR|FTK|NG!
    Kicsit(nagyon) szégyenkezem most, mert ez a méretbeli kérdés, igazán evidens... Elnézést! :B

    RAM-ból köszönöm a linket, akkor az lesz a megfelelő!
    VGA-ból igazatok van, valóbban felesleges rá ekkora hűtés, marad a giga és akkor ott -6k.
    CPU-nál 400Mhz különbség van az órajelben és 7k. Ezt még megálmodom.
    Tápra köszönöm az ajánlást, megfogadom a tanácsot, elég lesz a 400W és a Be quiet.!
    Házzal vagyok bajban. Ezt a konfigot egy jó barátomnak rakom össze, mert neki tudása kimerül a játékokban.
    Nagyon sok házat mutogattam neki, legfőképpen amiket itt ajánlottak, de a zalman nyerte el a tetszését. Holnap megmutatom neki a Fractal Design-t, hátha. Inkább nekem tetszenek ezek a minimál házak, de mindig fillérbaszóskodtam ez ügyben.
    Tehát ha neki is tetszeni fog akkor mehet bele a mortar, ha nem akkor megkérdezem mit szólna a gigabyte b250-hd3p laphoz, bár neki mindegy lesz csak menjen.
    DR|FTK|NG: A 3 db ATX-es lapból ez tűnt a legjobbnak, ahogy látom usb 3.1-ből van rajta 5db és a PCI-E x16 foglalatból 3db. Ezeket az előnyöket láttam a többiekkel szemben, mégis ez van a legjobb áron a pcx-en. Ez lenne minőségben a "legrosszabb" a három közül vagy csak most ilyen jó áron vannak a giga lapok?

Új hozzászólás Aktív témák