Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz SidCounter #119041 üzenetére


    (#119041) SidCounter
    Szia!

    Monitort én még mindig nem tudom, a többi viszont szerintem teljesen jó!
    Láttam választ nem kaptál rá, várj kicsit itt is, deja vu szokott erre járni :).


    (#119042) RaGi91
    Szia!

    Játékok milyenelk lesznek? Mert 100k-ból komoly játékos gép nem jön ki, de ha csak egyszerűbbek, azt még meg lehet oldani.
    Ill. ház milyen van? HDD satás?


    (#119043) zapikanka
    Szia!

    Komolyabb játékoknál el fog fogyni az i3 ereje, pl. egy BF1 64-es CQ-n multiban i5/i7-et is bezabál gond nélkül.
    Kicsit régebbi, single játékokhoz még elgé lehet az i3.


    (#119044) DaFunk1511
    Szia!

    Itt a VGA a gyenge pont, kevés a vram is, és a kártya sem a legerősebb.
    Lappal nincsen gond, egyátalán nem fogja vissza, ráadásul nem is fapados lapod van.

    VGA: Add el, összefoglalóban van árazós topik linkje /tippre ~25-30k-t érhet, de garitól is függ/
    Tehát ha eladod lesz ~50-55k-d fejelsztésre. Ha használt is játszik, akkor én azt javaslom, jobban jársz vele:

    AMD: R9 280X 3Gb, R9 380 4Gb / 380X 4Gb ~40-50k Ha lehet, akkor garisat vegyél belőlük.
    Kis szerencsével egy RX 470-et is kifoghatsz 55-60k körül, nézz rá ezekre is, bár ~64k-ért van újonnan is.
    Nvidia: GTX 960 4Gb ~40-50k között, szintén garisat ebből is.
    Kicsit drágábban akad GTX 970 4Gb is ~55-60k között, szintén garisat.

    Szvsz legjobb vétel egy RX 470 (akár újonnan, ha belefér) vagy GTX 970 lenne.

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák