Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kpykpy

    tag

    Sziasztok!

    Szeretnék új, erősebb konfigot építeni játékra. Amire szükségem lenne: proci, lap és memória.
    (a régi egy 2500k volt 4,4ghz-en, p67 lap és 8gb 1333mhz ram)

    A táp egy 530w-os thermaltake hamburg (sytec belsős) táp a vga egy msi 970 4g (amit majd nyáron váltana egy 980ti) és a ház egy zalman z11 plus. 120as ssd és 1terrás hdd.

    A fő oka a váltásnak a witcher 3.

    Ultra beállításokkal (hairworks kilőve) 60fps-nél miko akadásokat véltem felfedezni, amik eltűntek ha 4,5ghz-en járattam a 2500k-t, de 2-3 óra játék után bejött a kékhalál, ugyh nem volt olyan stabil...
    Ezért döntöttem úgy h eladom a procit és lapot és nézek vmi erősebbet.

    Amiken eddig gondolkodtam: 3770k, 4790k, 5820k, 6600k, 6700k. (esetleg xeon)

    Nem szeretnék esztelen költekezésbe kezdeni, hanem egy jó ár-érték arányú triót szeretnék amit jó esetben évekig nem kell cserélni (csak a vga-t).

    Sajnos nem vagyok képben a kupaktalanított procikkal, mennyi idő után kell újra pasztázni, mennyire jó v rossz... xeon procikat vki isteníti vki nem ajánlja játékra... sokan mondják h elég játékra az i5 de én kevésnek éreztem... ugyh tanácstalan vagyok per pill és jól jönne némi segítség :) előre is köszönöm!!!!

    Oh long Johnson...

Új hozzászólás Aktív témák