Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KAMELOT

    titán

    válasz bluyoo #61699 üzenetére

    Ha valaki hangkártyát akar akkor Xonar DG / DX külön. Alaplapra illesztett hát mondjuk nem sokat ér!

    V1200 - 18CORE - SUPRIMX

  • Popes

    őstag

    válasz bluyoo #61699 üzenetére

    Ezt a tesztet amit linkeltél már én is néztem, de sajnos csak a minőséget tesztelik a leadott teljesítményt nem.

    Ha valaki aktív hangfalra vagy erősítőre küldi a jelet nagy valószínűségel nem sok külömbséget fog tapasztalni mert ez az eltérést a hangchipek között az emberi fül számára nagyon minimális(kivéve vájtfülüek :DDD )

    Viszont aki fejhallgatót használ az érezhet külömbséget mert egy gyengéb alaplapi hangkártya sok esetben nem képes elég teljesítményt leadni hogy meghajtson egy jó fülest ezért kell hangkártyát venni mert azok általában nagyobb teljesítményt produkálnak(persze a minőség sem elhanyagolható) és normálisan meghajtanak egy jobb fejhallgatót is. Pl. az MSI az audiboost2-ben két csatornás 600ohm-ig terhelhető fejhalgató erősítőt használ, de hogy ez mire elég azt egy jobb fejhallgatóval lehetne megmondani ami most nekem épp nincs, (de majd tesztelem egy öreg Technics RP-DJ1200-al ha azt meghajtja akkor jó) mondjuk azért annyi változást tapasztalok hogy most a Win hangerőt 20%-on használom a régi ALC882 50-60%-hoz képest.

    A legprofibb audio rész, majd a legtöbben rábiggyesztenek egy 5K-s recsegőt és áll. leesik az álluk.

    Persze egy tuti MP3-al tesztelve :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Deus ex machina

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz bluyoo #61699 üzenetére

    - Hmm... a link alapján a marketing ellenére még mindig inkább külön hangkártya...

    "Bár én nem vagyok szakértője a témának." - Ilyesmit nyilvánosan még csak véletlenül se! Ne feledd, hogy épp a Te személyi kultuszodat építjük! Te minden és mindenki felett állsz, amiről Te nem tudsz, az nem is létezik!

    "Ez a gamermánia is legtöbbször számomra röhejes... " - Rendben, akkor bezúzatjuk az összes "Gamer"-lapot...

    "Ha azt akarja a felhasználó hogy rossz legyen, akkor annak is fogja hallani." - Én nagyon akartam, hogy az új lapom 892-ese a régi lapomon lévő 1708S-nél jobb (vagy legalább olyan jó) legyen, de nem sikerült az önámítás ilyen magas szintjét elérnem... :O
    _____

    Még meg sem választották Bluyoot pápának, s még meg sem szereztük a világuralmat, s máris herdáljátok az egyházi s a világi vagyonokat? :Y Nagyon helyes, kitűnő vezető lesz belőletek... :K :P

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák