Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mankó

    veterán

    válasz KAMELOT #29326 üzenetére

    IGP-t akarok használni, mivel nem játszok. Ebben a felállásban pedig fölösleges a HD4850 is. Viszont nem tudom, hogy nem e elég lenne a HD2000 is. Sokkal az sem tudhat többet a 3000sel szemben.
    Azért váltok, mert fél év múlva az árak fent lesznek, de a 775ös platformot már most sem lehet normális árban eladni. Nekem szerencsém lesz, mert normálisan kitudok szállni belőle. Vegyük úgy, hogy e8400+lap+4gb+hd8400ből lesz lap+i3-2105+8gb ram 0Ft ráfizetéssel.

    Így már azért elgondolkodtató nem?
    De ahogy mondod normális Z68-as lap + 2500k érné meg a legjobban. De úgy nagyon sokat kellene ráfizetnem, s mivel nem játszom nem lenne sok értelme. Alap programokra csak pedig csak felesleges kidobás lenne. Ha viszont a későbbiekben bővítek, akkor már az alapok adottak lesznek.

    Különben nekem is több verzió megfordult 15 perc alatt a fejemben. De csak kellene az a PCI slot is.
    ASROCK H61M/U3S3 + 2500K
    Normális Z68-as lap + i3-2105

    A jelenlegi felhasználáshoz elég lenne egy 2105 és a H61es lap is. S akkor a bővítés lehetősége nyitott. Persze ha már veszek valamit, akkor a többi lehetőségre is gondolni kell, ezért esett a választás a Z68-as lapra. De ott meg ahogy itt többen írták hibázik az USB3.
    Kevés ráfizetéssel tuti gép kellene. Mit ajánlotok?

Új hozzászólás Aktív témák