Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • StellaArtois

    csendes tag

    Repeta!

    A fórumon való kis kérdezősködés és olvasgatás után vásároltam egy Samsung 2243BW típusú monitort. Röviden megosztom két napnyi tapasztalatomat, hátha valakinek hasznos lesz a későbbiekben.
    A monitor külsőre: szerintem csodásan néz ki a matt fekete keret, sok helyen írják rá, hogy konzervatív, de én inkább szolidnak nevezném :) Az érintős kezelőgombok tökéletesen működnek, habár sötétben nehézkes a használata mivel nincs megvilágítva, ezért sokat kell tapogatózni. A pivot forgatosdi viszonylag könnyen megy és a sokoldalú mozgathatóság ellenére stabil talpakon áll. A monitor színeiben alapvetően túl sok a kék, de kisebb állítgatások után saját szemünknek tetszetősre lehet állítani (persze egy hardveres kalibrálás még tökéletesebbé tehetné, de mindennek eljön majd az ideje ;)). Egyedül a TrackManiat próbáltam ki vele nativ felbontáson, mivel nem komoly grafikával rendelkező játék, ezért csak annyit hogy szép :))
    Teljes mértékben elégedett vagyok és remélem így is marad! Csak ajánlani tudom :)
    Amúgy nemtom, hogy milyen panel van benne, de ha vki megmondja, hogy nézzem meg, akkor érdeklődés esetén megírom.

    Peace&Love ;)

Aktív témák