Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz Statikus #14316 üzenetére

    Ezek elméleti maximumok, amiket valós felhasználás mellett szinte sehogy sem fogsz elérni.
    Plusz hozzáteszem, a mikrotik eszközök soha sem a sebességre voltak kihegyezve, hanem a testreszabhatóságban adnak olyan előnyt, amit ebben az árkategóriában más eszközök nem.
    Plusz mint mondtam sajnos a hAP AC felett már eljárt az idő, a proci sem nagyon lenne sokkal többre képes, főleg ha nem csak wifire használod, hanem routing is van, meg pár tűzfalszabály.

    Másrészt nem értem mire kell wifin 200-300 Mbit/s? Böngészni, filmezni ennek a töredéke is elég, ahova meg kell a sávszél oda nem szokás wifin megoldani, mert ugyanazon sebességet elérni wifin sokszorosába kerül, mint ha filléres UTP kábelt húzna az ember az adott eszközhöz.
    Nekem a hAP Ac3 sem tud sokkal többet annál mint amit linkeltem, annyi hogy itt a 4 mag miatt nekem pár % csak a cpu terhelés.
    Illetve a 7.1beta6-hoz már lehet tenni egy "wifiwave2" csomagot amivel még lehetne rajta növelni, de mivel béta, akad pár funkció amit nem lehet elérni ennek használata során.

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák