Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fgst

    tag

    válasz bambano #713 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat!
    Ez utóbbi felé hajlok én is, hogy ne tegyem ki ilyen sokknak az eszközt... :)
    Viszont végiggondolva még egyszer a dolgot, illetve szemrevételezve a lehetőségeket marad az a megoldás, hogy router leköltözik, még +2 utp elfér a gégecsőbe, így egy lejövő kábel wan-nak és 2 darab elmenő lan-nak.
    Veszek padlásra 2db buta 5-8 portos gigás tp-linket és kész (és ezeket abszolút nem sajnálnám). Nem kell így vlan, meg bouning sem, és így is "meg van" 2x1Gb a 4-5 további host irányába. Wifi meg lakásból szórva is elég lesz sztem, max a szomszédban már nem a saját wifimről netezek, ha átmegyek hogy megkínáljon... :)

    Off: végigértem a topicon tegnap éjjel óta és - már tele a tököm a nem megy a digi 500 kérdéskörrel annyiszor ki lett beszélve,de - felmerült bennem a kérdés, hogy a top termékekkel, ill. akár 1 darabbal ki lehetne e szolgálni egy 10Gb-s szinkron netet?!?! Persze látom hogy sokan szidják a még kiforratlan új CCR sorozatot, de azért az brutál, hogy 23-27Gbps-re képes egy ilyen cucc.... Igaz nálunk a félreállított mikrotik gw-n volt vagy 100-120 sor a tűzfalban...

Új hozzászólás Aktív témák