Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Georg17

    tag

    Nekem volt egy ilyen konfigom:
    -C2D E8500
    -4GB DDR2 1067MHz CSX
    -Gigabyte EP45-DS3P
    -Sapphire HD 4850 Toxic 512MB

    DiRT2, GTAIV, Age of Empires II, C64 Emulator, Flatout Ultimate Carnage, FIFA 09, GRID, DiRT stb. minden simán futott ezzel a konfiggal. 10.6-os Catalyst-tal.

    Most ez a konfigom van:
    -i7 860
    -8GB DDR3 1600MHz Kingston
    -MSI P55-GD65
    -Gigabyte HD 6870 1GB ref.kari
    -Kingston SSD
    -Samu vinyók

    Játékon kívül másra is használom a gépet, kellett az új hardver. Főleg videózáshoz. Egyébként jól is teljesít az új konfig, játékokon kívül, mindenhol.

    Eddig csak ezeket próbáltam:
    -DiRT2 10.10-zel játék menet hibátlan, Replay-nél megakad néha, ill. "megszalad" a kép. Mintha lemaradna és utol akarná érni magát.
    10.12-vel ugyanez.
    10.10-zel Benchmark: 80fps
    10.12-vel Benchmark: 60fps És ekkor mintha kiakadna 60-nál. Pedig Windowsban is és a játékban is 75Hz van beállítva. Vsync on. De ha a Vsync-et kikapcsolom, akkor is marad a 60.

    -GTA IV: 10.10-zel effektíve el sem indult
    10.12-vel már egész jól működik, Bench.: 62fps. Játék alatt 42 fölé nem megy, s nagyon gyakran 12-ig leesik. Az óceánt nem jeleníti meg. Ha köd van, vagy esik az eső, akkor diavetítés.

    -Age of Empires II: megfogalmazhatatlan színösszeállítás, már a főmenüben és az egész játékben, effektíve használhatatlan

    -C64 emulátor: széteső kép, effektíve használhatatlan

    Egyelőre ezek a tapasztalataim. Ennyi játékot volt időm kipróbálni munka mellett, s mint írtam másra is kell a gép. A régi konfig hibátlan volt játékokban. Ez meg ilyen. Ötlet?
    Én az új driverben bízok. Mert én driver gondra gyanakszom. Egyébként játékokon kivül meg vagyok elégedve a konfigommal.

    A monitorom ASUS VB191T 1280x1024-es. Tudom, hogy ehhez a monitorhoz, ez a konfig overkill. De ha csak játékos konfig kellett volna, meghagytam volna a régit.
    Monitort meg azért nem cserélek, mert most kaptam ezt vadi újan, gariztatás után, 3év friss ropogós garival. Úgyhogy most marad ez a monitor.

Új hozzászólás Aktív témák