Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz localhost #191 üzenetére

    Ha nem lennél ennyire PH! Addikt, és néha még logikával is foglalkoznál, akkor nem kellene lemennem óvodás szintre, de ha már ide jutottunk akkor hajrá:

    (#89)

    Szögezzük le (a sok állítólagozás közepette):
    Akármi is volt, nem csapódott be sehová!

    Ezt te írtad, emlékezned kell hacsak azóta ki nem sütöttek az emájbík. ;)

    Erre szól a kérdésem: Honnan a véreres lókolbászból TUDOD, hogy nem csapódott be?

    (#191)

    Lesett? Le!

    Nos, ezt IS te írtad... de ha találsz olyan hozzászólást tőlem, amiben ÉN azt írom hogy IGEN, LEESETT, akkor behúzott farokkal elkullogok. De nem fogsz találni, mert nem írtam ilyet, csak azt, hogy lees(het)ett, aminek, lásd be, azért van némi esélye ha a gravitáció törvényeit nézzük...

    Szóval beszélgessél már a hangokkal a fejedben (föleg arról hogy van-e a magyar nyelvben feltételes mód), és tedd már helyre ezt a témát, mert kezdesz tényleg menthetetlennek tűnni... :R

    És amint valaki talál egy darabot, a vagy lezuhat vagy nem vagy meteoritból vagy nem, levelezni fogok neki, hogy küldjön neked belőle egy baradbot... akkor is ha űrlénysz@r volt...

    Dany007

    Örülök hogy Mo.-n is van olyan akinek az elektronikus zene nem merül ki az "Érezd a ritmust, vedd át az ütemet" féle vég(bél)termékeknél... :)

    [ Szerkesztve ]

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

  • localhost

    Közösségépítő

    válasz localhost #191 üzenetére

    Tehát mégiscsak leesett valami!

    Én meg, ahogy azt korábban megígértem, leírom:

    bam'meg ez tényleg leesett, pedig nem hittem volna! :K

    [link]

    Összefoglalva, erre vártam: a megtalált és megmutatott bizonyítékra, nem arra hogy valaki légből kapottan azt állítsa, hogy leesett.

    [ Szerkesztve ]

    ¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Új hozzászólás Aktív témák