Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Jamby18

    senior tag

    Sziasztok!
    Remélem jó helyre írok.
    Annyi lenne a történet, hogy haver tegnap valami PS2 memókártya, pendrive mókolást csinált és miután elmentek, kikapcsoltam a gépet mert bekötöttem a tárhely vinyómat amit azért kötöttem ki mert írtunk cd-t csak nekem le van húzva az író mert nem használom.
    És miután bekapcsoltam a gépet egyból jelezett az Avast hogy 2 weblapot blokkol (egyébként meg se volt nyitva még a böngésző) csak gondolom már a vírus tevékenykedett. Lefuttattam az Avastot talált 6 trójait karanténból kitörtöltem újtraindítottam a gépet, bejött a win, de ugyanúgy feljön az avastnak pirossal az értesítésnél hogy blokkol 2 weboldalt. Van egy Malwarebytes Anti-Malware programom is, frissített adatbázissal lefuttattam ő talált 12 trójait és egyéb rosszindulatú dolgot. Viszont itt már egy olyan történet alakul, hogy miután ezzel a programmal is letöröltem azt a 12 fájlt amit talált, újraindításkor vagy leállításkor kékhalál és megfagy a gép, local memory listázás visszaszámol és megfagy. Hosszan megnyomom a power gombot a gépen csak akkor kapcsol ki vagy reset. Utána windows normál módú indítás. Bejön a windows, de utána ha lefuttatom megint ezt a Anti Malware progit és kéri az újraindítást bluescreen. Amikor az avast írja ezt a blokkolásos dolgot a C:/ felhasználó Appdata mappában van ez a dolog ami nekem nincs is csak asztal, programok, ikonok.
    Ez már tegnap esti történet, ma ott tartunk, hogy nem jön fel az avast értesítése és vírus írtáskor nem talál semmit, de az Anti Malware ugyanúgy megtalálja a vírusokat, de ahogy karanténból kipipálva az összest eltávolítja bluescreen.
    Tehát mi tévő legyek?

    [ Szerkesztve ]

  • Jamby18

    senior tag

    válasz CoolMan #1688 üzenetére

    Az lesz sajna, futtatok egy Nod online scannert elkezd darálni a zene és kékhalállal megfagy.
    Gondolom valami rendszerfájlt szétsze**ett a vírus.
    Bekapcsolás után desktopra ilyen ablakokat dob, amiket csak le lehet okézni.
    -Hiba az XML dokumentumba (0, 0).
    -Az objektumhivatkozás nincs beállítva semmilyen objektumpéldányra.
    -Az ablak bezárósása során VISIBILITY tulajdonság nem állítható be nem küldő meg a show showdialog Close metódus :U :O
    Minidump mappában egy 110911-20264-01 DMP fájl amit meg nem tudok megnyitni, ezt ajánlja a hiba leírásánál BlueScreen. Megoldás az interneten stb. stb.
    Egy 200Gb vinyón van a rendszer és ez van 40 és 137Gb ra particionálva a 40Gb van a windows 7 ezt gyorsan újra tudom tenni, de abban kérnék még segítséget, hogy Chrome böngészőben kb. 100 weblap van nekem elmentve könyvjelzőbe ezeket, hogy tudom kimásolni hogy később megnyithassam?

    [ Szerkesztve ]

  • Jamby18

    senior tag

    válasz CoolMan #1691 üzenetére

    Sikerült megcsinálnom, chrome sugóval könyvjelző exportálásával egy HTML fájlba mentette.
    Köszi :R

  • Jamby18

    senior tag

    Hali!
    Akadt némi gond az LG IPS236 monitorommal. Tegnap délelőtt vígan ment minden, a gépet is szabályosan kikapcsoltam, délután mikor hazaértem, bekapcsoltam a gépet és a monitort, vártam, hogy a "VÁRJON" és a jelszó beírásakor már adjon képet (mint ahogy ennél a típusnál szokás).
    De még a gép se töltött, a gyári prociventi pedig hangosan pörgött, azt hittem a vinyó nem érintkezik jól vagy a ram esetleg a vga mozdult ki. "Átmozgattam mindent de továbbra se tudtam behozni a windowst.
    Elővettem hát a régi CRT-t hip hop kattant is zöldre váltott a ledje és bootolt a gép.
    Nem tudom most hogyan tovább, még nem találkoztam ilyen géppel ami a monitor miatt még bootolni se volt hajlandó.
    Érdekes az LG tápellátó része jó lehet mert bekapcsoláskor a LG logo és a power saving mód aktiválódik, de jelet nem kap.
    Van ötletetek mi lehet ez? DVI-DVI kábellel van összekötve.
    Köszi!

  • Jamby18

    senior tag

    válasz Jamby18 #3034 üzenetére

    Na megoldódott, megcseréltem a DVI csatlakozót. :)
    Bár továbbra sem értem, ha nem volt mozgatva november óta, most mi jött rá.

Aktív témák