Hirdetés

Aktív témák

  • Szabix01

    tag

    Sziasztok nekem egy MSI K9N SLI AM2 es alaplapom van és az lenne a kérdésem hogy az az alaplap hibája hogy: elinditom a számitógépet és nem indul el a monitor szóval a gépben minden elindul vagyis a merevlemez felpörög meg minden csak a monitor ugymond nem indul el nincs kép de ha viszont kikapcsolom és resetelem az alaplapot (mert ezen a lapon van 1 ilyen kis reset gomb ) és ujrinditom akkor elindul a monitorom meg minden csak annyi h felteszi a bios 1 kérdést pontosan nem tudom miről de 2 választás van az h beállitom én h mi legyen kézileg vagy pedig atomatikusan a default változatba teszi a gépet és ugy elindul a windows meg minden jo utánna... Szóval ez érdekelne engem h ez mitől van miért van... Illetve még csinál néha olyat h boot errort ir ki olyankor ujrakell inditani a gépet meg olyat is csinál ha dvd van bent az olvasóban akkor arról akar be bootolni 1.nek és csak fekete kép jön be ahol fent a bal felső sarokban 1 alsóvonalas kurzor villog... majd ha kivesze m a dvd vagy cd a dvd olvasombol akkor meg jo lesz és a vinyóról bootol be a gép de ebben semmi érdekes nincs de viszont a bioszban elsődleges bootolási pontnak a vinyó van megadva SŐT az h a dvd olvasorol bootoljan még 2.nak sincs beállitva pontosabban sehanyadiknak... Szóval msot igy hirtelen ennyi lenne kérlek titeket mondjatok valamit mi lehet a probléma
    Előre is köszönöm!
    Üdv Szabix01

    "Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

Aktív témák