Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmperorDraco

    csendes tag

    Hali!

    Volna 3 kérdésem. Beáraznátok nekem?:

    1.: Sony CRT monitor. Pontosan nem emlékszem rá, de 15"-21"-os méretű lehet. Számoljunk a kisebbel, az kevesebbet ér.
    Érdekessége, hogy 200 Hz-en nyomatja az 1024*768-as felbontást.

    2.: HP ScanJet 3500c
    Van neki egy érdekes hibája, amit nem tudok megfejteni. Első telepítés után működik. Napokig, hetekig, néha hónapokig is lehet használni. Aztán valami elromlik, és akárhányszor indítanád, a progi hibára fut és kilép. Innentől hiába szeded le az egész drivert/szoftvert, csak és kizárólag a "format c: majd Windows XP reinstall" segít. Akárhogy is, de ez elég értékcsökkentőnek tűnik. Szerintem max alkatrésznek lehet így jó. Megpróbáltam Windows 7 alatt is működésre bírni, reménytelen eset. Ott alapból kiírja, hogy nincs eszköz csatlakoztatva.

    3.: Na ez a legnehezebb feladványom nektek.
    a) Értéktelen gagyi ház, és túl kicsi, csak levett falakkal nem melegszik túl.
    b) Gagyi táp, de 300 wattos.
    c) Asus A7V600 alaplap VIA KT600 chipsettel. Majdnem ua, mint a híres NVidia NForce 2, csak az még nem Dual Channel-es RAM kezeléssel van. (Azt a KT880-as chip tudja, ez után jött ki.) 32 bites cucc
    d) 1 GB 400 MHz DDR RAM
    e) AMD Athlon XP 2500+ (Barton magos) processzor, 32 bites cucc
    f) Abit (Ati) Radeon 9600 XT (turbo változat) 256 MB memóriával
    g) gagyi DVD olvasó, lehet, hogy még tud írni is (elvileg író, de ebben a korban... - nekem van egy ettől újabb LG DVD írom, ami már csak olvasni tud...)
    h) 40 GB PATA HDD, IDE133

    Draco

Új hozzászólás Aktív témák