Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eli_Stone

    aktív tag

    Sziasztok,

    Szerintetek melyik tápot válasszam?
    jelenleg ezekben gondolkozom főként azért mert nincs szükségem erőgépre és elég baráti áruk van.
    Corsair PSU-430CX 430W
    Corsair PSU-500CX 500W
    OCZ ModXStream Pro 500W

    A configom: ASRock ConRoe-XFire eSATA2, Intel E6400, Sapphire HD3650 512MB DDR3, 4x1GB DDR2 677, PCI wifi kártya, 1xSATA 2TB 5400Rpm, 1xSATA 1TB 7200Rpm, 1xeSATA 120GB 7200Rpm 1xPATA 160GB 7200Rpm, 1xIDE DVD-RW, egy rakás USB kütyű de min. 4 mindig be van dugva, 2xChieftec 8cm venti 2000Rpm, 1xArcticCooling Alpine 7 pro.

    A közeljövőben pedig tervezem az alap cseréjét egy DDR3-as darabra akkor meg már 2x2GB 1333Mhz Adtat, Corsair, vagy Kingston kit-el, vagy kompletten processzorostól alaplapostól egy i3 valamire de a többi marad :)

    Jah, nem vagyok gamer, bár ez gondolom a configból is kiderül :) nagy ritkán játszom a COD4-el vagy a COD: Black opps-al

    [ Szerkesztve ]

  • Eli_Stone

    aktív tag

    válasz Dyno #11003 üzenetére

    Köszi a választ.
    A chieftech-et azért nem írtam, mert, ha jól emlékszem annak nincs 4+4pin-es CPU csatija csak az 500W-tól felfele viszont a 430-as corsair-nak meg van és kb. 500Ft az árkülönbség.
    De sorry, ha tévedek lehet keverem valami mással mert már kb. egy hete keresgélek és már annyi tesztet elolvastam, megnéztem, hogy bezombúltam :D

  • Eli_Stone

    aktív tag

    Sziasztok,

    Szerintetek a Corsair CX430 elég lehet meghajtani egy Asus STRIX-RX480-O8G-GAMING-et az alábbi konfig mellett, vagy vennem kéne egy erősebb tápot?

    processzor: i7-7700 (nincs tuningolva, csak az intel turbo állítgatja az órajelét)
    memória: 16GB 2133Mhz DDR4 (2x8GB Corsair kit)
    alaplap: Gigabyte H270 Gaming 3 (ledek bekapcsolva)
    SSD: 1x Samsung 850 EVO
    HDD: 1x WD Green 2TB
    ODD: 1x Asus DVD/RW supermulti SATA
    5x 12cm ventilátor (3-at az alaplap vezérel 2-őt a ház sima potméteres controllerével állítgatok, mert anno levágtam róluk a normál csatit és nincs kedvem visszarakni, hogy ezeket is az alaplap vezérelje)
    1x Artcic FreezerXtreme CPU hűtő
    1x Gigabyte K8100 billentyűzet amin aktívan használom a két USB portot, meg este a világítást
    1x MS SideWinder X8 egér (mivel döglődik az aksija kb hetente kell tölteni, ha játszom is akkor hetente kétszer)
    4x USB 2.0 eszköz ami eszi az áramot :)
    2x Monitor (1x HDMi[1080p] 1xVGA[1050p])
    jah meg a vezeték nélküli headset-emet is USB-ről töltöm, meg néha a telefont is

    Jelenleg egy Asus STRIX R7-370 4GB Gaming OC van a gépben és azt meghajtja szó nélkül de gyanítom, hogy az RX480-nak azért több kraft kell.

    Ha az az ítélet, hogy cserélni kéne akkor a javaslatoknál vegyétek figyelembe, hogy csak full moduláris (magyarán amin a 24pin sem fix) jöhet szóba.
    Árat nem mondanék de azért ne legyen drágább a videokártyánál :D

    Előre is köszi.

  • Eli_Stone

    aktív tag

    válasz _Atesz #105241 üzenetére

    Köszi a gyors választ.
    A táp karbantartását épp a napokban végeztem, amikor lecseréltem szeretett 1156-os rendszeremet az 1151-re.
    Igaz a kondik állapotát nem néztem, de akkor mielőtt megveszem a kártyát vetek rá egy pillantást.

Új hozzászólás Aktív témák