Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DR|FTK|NG

    veterán

    válasz Romvr #98289 üzenetére

    Szia.

    Be Quiet! Straight Power 10 400W, 500W > 5 év
    -Be Quiet! Straight Power 10 500W CM > félmoduláris, 5 év
    -Corsair RM550x > félpasszív(nem kikapcsolható, azaz alacsony terhelésen mindig megy a ventije), teljesen moduláris, 10 év
    -EVGA G2 550 > félpasszív(kikapcsohlató), teljesen moduláris, 10 év
    -EVGA GS 550 > félpasszív(kikapcsolható), teljesen moduláris, 5 év, ezek közül ez a legzajosabb, de még nem zavaró - szerintem
    -Super Flower Leadex Gold 550 > félpasszív(kikapcsolható), teljesen moduláris, világít, fekete, fehér és szürke színben kapható, 5 év


    IzI(#98290)
    Szia.

    FSP Hexa+ 400, és elég lesz akár egy i7 6700K+GTX 1080 pároshoz is(bár az más téma, hogy ilyen videókártyához már komolyabb tápegységet vennék - de a Hexa+ 400 is elviszi). :K


    core i7(#98291)
    Szia.

    Nem akarok kötekedni, de én azt a tápegységet nem ajánlanám, HEC belső van benne, ami egy kétes hírű gyártó. A 7-es System Power teljesen rendben volt/van, az mindvégig FSP belsős(300-400W: EPN, felette Raider).
    Dedikált videókártyához(akár GTX 1080-hoz) is elég 400w - ha 12V-on megfelelően erős -, feltéve, ha nincsenek mellette sokat fogyasztó hardverek, pl négy darab Xeon E7-4809 v4.
    Egyébként arra a tápegységre a gyártó csak három évet vállal. De ha a bolt megadja az ötöt, akkor öt van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák