Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • steewcv65

    őstag

    válasz KAMELOT #135809 üzenetére

    Szóval akit érdekel Gigabyte P750GM!

    Ami tetszik benne,hogy nagyon halk,terhelés alatt is ,pedig én érzékeny vagyok az ilyenre.150-170w terhelés környékén kapcsol csak be a venti,de a hangját nem hallom(kezemmel kell ett megnézni :)) )!
    Kábelek,na abból van bőven és számomra a hossza is elég volt(be quiet purebase 500,b450aourus elite)
    Kábelek minősége,szerintem rendben van illetve a csatlakozókban sem volt kivetnivalóm)
    Viszont annyira halk ledt ilde-ben a gép,hogy alapjáraton hallottam szakaszosan cicergést.
    Ez egy kicsit zavart,de amint kap egy kis terhelést ez meg is szűnik(80w környékén)
    Kipróbáltam azt,ha átrakom a gpu tápját egy másik csatlakozóba akkor mit mutat ez a cicergés(megszűnt)
    Ez a cicergős hang ez természetes,aki nem tudná,de tud is róla itt olvasni(ezt csak tényleg azért hallottam ,mert annyira halk a gép....nagyon pici terhelésnél,amikor a ventik már 30-40% környékén mentek ott nem is volt hangja!
    Elégedett vagyok a termékkel,bár a csomagolás egy olcsó terméket jellemez.
    Bele rendezett és a forrasztások is szépek!
    Elégedett vagyok vele,ha minden marad ilyen ,ahogy most van!
    Kérdése van írj nyugodtan!

    #MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

Új hozzászólás Aktív témák