Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz pcsabat #37575 üzenetére

    Meg lehet próbálni persze, nem vagyok fa lábú. Ja, nem. Fa fejű. De mégis. :DDD Kicsit legalábbis. Proc tuning, 2-magos 4 magosítva, plusz 3->3,8-ra húzva, 7-8HDD (VGA 6850). Nem régen eldurrant a tápom, Gigabyte (550W nem odin, GE-P450P-C2). Érdekes körülmények között, mert át lett rakva a gép a szobán belül. Annyi volt az igazi változás, hogy egy túlfesz védő is volt előzőleg előtte, de ki lett szedve, és utána nem sokkal döglött be a táp. Ha rá nyomtam a tápra a feszt, azonnal leverte a biztosítékot. Nem minden áron ragaszkodok a 650W-hez, mint írtam, az előző 550W-os volt, a mostani meg asszem 500-s (Coolermaster RS500 PSAP-J3, nem a fekete táp, valami OEM lehet). De ez a tartalék táp, és másik/második géphez vettem anno. :B Ergo, pl moduláris táp nem feltétlenül nyerő, mert valszeg úgy is a kábelek nagy része ki van használva (tudom, felesleges, meg hülyeség, de ez van). :B Tehát, ok, elviszi a mostani 500W-os is, értem én... :DDD De lehet, hogy csak éppenhogy. Meg, amúgy is, ha veszek, akkor ez legyen a tartalék táp (már a mostani). :K

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák