Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giii

    senior tag

    Sziasztok!Nemrégiben vettem egy gépet(részletre-tudom,nem a legjobb választás,de most sajna ez a lehetöség maradt ) Raidmax Hurricane bodega, Giga M68MT-S2 FB lap--- ebbbe a BULL is belemegy, AMD 1055T 2,8-3,3 Ghz(alapon használom,feleslegesnek érzem a tuningot jelenleg .Hozzáteszem a lap nem egy felsökategóriás lap,de sok!! mindent támogat,amin megis lepödtem,és tuningbarát!! A vinyó egy 1TB Samu Spintpoint F3 Eco Green.Nah most mielött valaki is rosszat mondana erröla vinyoról én gyorsan megis cáfolnám,rettentö gyors és játékok alatt is szépen dolgozik.Igen a hátránya az hogy 5400 RPM-en pörög. 8GB Geil 1333-as ramok. Videókártyám egy Club 3D HD 6970 2GB.A gépet a PC outlet-nél rendeltem.Leírnám a problémám.Adott a videikari,ami szépen dolgozott ezidáig,sztem megadta magát(még jó hogy van integrált a lapon,mert most azon nyomatom,hozzáteszem nagyon szépen teszi a dolgát--- nVIDIA nForce 7025-630a (MCP68SE). Történt hogy BF3 alatt kékhalál,újraindítás,és csíkos lett a kép középen(kék csíkok! .Bármit csinaltam,új driver,régebbi driver(szépen lepucolva a másik hogy ne ütközzenek egymásba---driver sweeper. Nem múlt el,tettem egy win7 profot,és a probléma fenn állt. Hatalmasat csalódtam a PC outlet-ben mert a szemetek egy DEER 450W-os tápot raktak bele,és úgy gondolom hogy köze van a tápnak a kari elhalálozásához.Ott van a nem ajánaltos tápok közt! :((( Könyörgöm hogy lehet vkinek ennyi esze hogy egy ilyen "szörny" mellé betesz egy igénytelen noname tápot?? Felhívtam öket,és azt mondták eddig nem volt problémájuk ezzel.Akkor elkezdtem neki vesézni hogy az AIDA a 12-es ágon 12,4-et mutat, és bakker nem fogjátok elhinni az 5V készenlétin most kapaszkodjatok 3,575!! ,a többi érték normális.Azt mondták kicserélik egy normálisabra ha felárat vizetek,persze ami benne van azt beszámítják.FSP párti vok,mert az elözö gépembe is egy FSP Everest 400 tette és még a mai napig teszi a dolgát. Esküszöm ez a táp 450-et nem ad le,de azis biztos hogy védelem sincs benne,félek hogy más hardver is így végzi.Kérdésem felétek, a vidikari meghalt ugye?? Elöre is köszönöm,és sorry a hosszú írásért,de elhihetitek naon kivagyok akadva és szomorú hogy egyes emberek full buták hogy egy tápon sporólnak.Egy biztos nem fogok felárt fizetni,és megmondom nekik,hogy ha nincs csere akkor fogyasztóvédelemhez fordulok.Am a gép jórában volt 190(televan minden földi jóval) Üdv.:Giii

    AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

Új hozzászólás Aktív témák