Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdjunge

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretném kérni a segítségeteket.
    A problémám az, hogy a nagy méretű ~6-6,5"-es kijelzők, annak ellenére hogy a kezem nagy, kényelmetlenek, most vettünk az asszonynak A71-et, az értesítés sávhoz nyújtózkodni kell ( mondjuk egyéb a képernyő felső részében található dolgokhoz is), az egykezes módban nincs segítségemre a kijelző méretaránya sem ( amúgy is bután néz ki). Más is küzd ezzel, nincs erre valamilyen megoldás?. Sajnálom, hogy a gesztusvezérlés az értesítési sáv lenyitását nem tartalmazza.
    Teljesen meg vagyok elégedve a mostani P9-em méretével 5,2", funkcióival, de feladta a szolgálatot. :W

    Lehetne 100eFt-200eFt között egy olyan új telefont venni ami a következő prioritásoknak megfelel?
    1. üzemidő 1,5-2 nap
    2. Nem nehéz (max 180- 200g)
    3. Elfogadható beszédhang telefonálásnál
    4. Elfogadható képet csinál a gyerekeimről
    5. Elkerülendő rendszerlassulások
    6. Jack csatlakozó
    7. Dedikált ujjlenyomat olvasó ( Itt nagyon tetszik a hátlapi [ és különösen a legyintés funkció -> értesítési panel], az előlaposak nem esnek kézre)
    8. Értesítési led
    9. Esetleg Android
    10. Banki alkalmazások, közösségi média applikációl fussanak
    Extra:
    Nem teljes képernyős a kijelző ( mindig megnyomom kelletlenül, ha egy kezemben tartom a telefont és videót nézek) ezért szeretném , ha lenne keret amit meg lehet fogni. :(

    Ami nem fontos:
    Hangszóró minősége
    Kijelző minősége
    Nem játékra kell

    Összefoglaló:
    - 100eFt-200eFt -> lehet feljebb menni, ha van érdekes
    - Új
    - Újonnan gyártói garanciával
    - Hosszú távra
    - Normál felhasználás, fényképezgetés, internet
    - Android
    - ~150mmx70mmx8mm
    - Samsung/ Igényesebb kínai telefonok

    Előre is köszönöm a válaszokat! :R

    u.i.: Tudom, nekem a régi kell.... :))

  • asdjunge

    csendes tag

    válasz trebrona #157855 üzenetére

    Sziasztok!

    Nagyon köszönöm, nagyon hálás vagyok a tanácsokért. :R :R :R

    Erre az s10e-re nagyon ráizgultam de sajnos nem találtam csak nem megbízható eladóknál darabokat. Extreme digitalban 260eFt ezt sokallom kicsit érte, kár hogy tavaly novemberben mikor 150-re lement az ára, nem akkor ment tönkre a régi.

    S10 kijelzőben az ujjlenyomat olvasó, az A71-ben nagyon elcseszett, lehet, hogy itt működik? 190eFt

    A szifonok nekem nem bejövősek, de a 2020 SE megmozgatta a fantáziám, azt mondják az egy napot neccesen bírja. 160eFt

    Viszont Itt van most ez a Pixel 4a, igéretesnek tűnik, lehet ez lesz a vége. 180eFt amazonról

    Köszi ismét! :C

Új hozzászólás Aktív témák