Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csipszikutya

    senior tag

    Sziasztok!

    Telefon vásárlás előtt állok.
    4 évig csak windows phonet használtam, de meguntam, váltani akarok.
    Az android és az ios között vacillálok. Androidot 5 percnél tovább még sosem használtam, iOS szinten egy iPad Airel élek már 1,5 éve boldogan.
    Ebből jött a hezitálás. 2-3 telefon között nem tudok dönteni (kipróbálni nincs lehetőségem, nagyon vidéken lakok).
    A Huawei Mate S vagy az iPhone 6S/Plus.
    Munkámhoz nagy szükség van a telefonra, főként e-mailezek róla, sms és telefonálás. Kisebb képszerkesztések, nagyon egyszerű képszerkesztés és kapcsolattartás szülőkkel (messenger, skype).

    Az androidtól "félek", mert telefont min. 2 évre veszek (részletre, előfizuval fogom elhozni) és szeretném, hogy a telefon 2 év mulva is olyan gyors legyen mint az elején. Az iPad miatt vagyok ennyire negatív, mivel nem tudom, hogy a huawei mennyire szereti frissíteni a telefonokat és, hogy azok milyenek lesznek.
    iOSról nem beszélnék, jójó, teszik és ismerem is, tudom, hogy mit várhatok és mit nem.
    Nem szeretem bezárogatni az appokat, nem szeretem újra indítani a telefont, mert lételemem sajnos, ne faggyon.

    Azért huawei mert tetszik az emui (iOS és wp keveredése nekem és bejön nagyon).

    Szeretném még, hogy "kicsivel" átlagon túli felhasználással kibírja a napot 6-20 óráig, ezért esélyes a 6 plus.

    Jobban a szívemhez áll most a Huawei Mate S, de elvárhatom, hogy 2 év mulva is tudja azt a szintet (sebesség, megbízhatóság, lefagyások és support) hozni, mint amikor elhozom a boltból? Vagy akkor inkább már az iPhone?

    Tehát röviden:
    - sok e-mail, messenger, skype
    - ~6-20 óráig bírja ki ha lehet
    - kapjak rendes supportot
    - ár nem lényeges
    - kijelző téren jobban húz a szívem az 5,5"-höz
    - más telefon nem érdekel

    Remélem le lehet szűrni mit akarok.

    Köszönöm!

  • csipszikutya

    senior tag

    Sziasztok!

    Remélem itt segiteni tudtok! Lasssn 1,5 éve élek együtt egy Huawi P8-cal, de eljött a váltás ideje lassan. Nem vagyok megelégedve vele... Random gyorsan merülö akku, képernyöfedvény, csak ugy belassulo telefon, néha nem jelzi a hivást vagy nem ébreszt.

    Továbbra is androidba gondolkodom.
    Mire használom?
    - 99%ban van nálam mindig laptop, de sokat jövök megyek az országban igy akkuval birnia kéne egy napot. Ha nem tudom elövenni a gépet akkor, emailok irása, word/excel szerkesztés, messenger és viberhez vagyok kötve, napi telefonálás 1 ora. Mivel állandoan rohanok, ez jelez ha jött email, ha itt vagy ott irtak.
    - 5,2 col és fhd alá nem szeretnék adni
    - ára nem feltétlen lényeg, de egy ésszerü ~200ezernél többet nem költenék rá
    - minöségi darabot szeretnék (sajnos fontos a megjelenése munka szempontbol)
    - B20 kötelezö, vidéken lakom és dolgozom
    - fontos a jo kamera
    - csakis uj telefon

    Meizu M6 Proba gondolkodtam, de ahogy láttam az nem tud B20at. Aztán valami tiszta droidos készülékben. Gondolkodtam iphoneba is, de az 5,5-ös tulontul drága.
    Ujra cimkézett note 7 is tetszik.
    De ami a legfontosabb, nem értek én a telefonokhoz, végfelhasználo vagyok. Kifizetem és használni akarom probléma, inkább ugy fogalmazok, hogy bosszuságok nélkül lehetöleg min. 1,5 évig.

    Remélem mindent leirtam.
    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák