Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutga

    nagyúr

    válasz BiP #178373 üzenetére

    Nem mindenkinek jön be a Google-féle android (nekem pl. nem), hívás, térerő és ujjlenyomat olvasó gondokról is hallani, ha lenne itthon is rendes támogatása, akkor jobb vétel lenne szerintem.

    MOD
    ANDROID???
    A 1280 valóban nem a legjobban sikerült processzor, de kérdés, mire kell. Mindennapi használatra szerintem elég. Egyébként a plasztikkal nekem nincs bajom, sokkal jobb a fogása nekem.

    [ Szerkesztve ]

    Let the Zone take me if I am.

  • Csápájev

    őstag

    válasz BiP #178373 üzenetére

    Van vele több alapvető gond is,de sajnos hibátlan telefon 150 ezres kategóriában nem létezik,fölötte se sok :)
    Az aksija gyenge, tényleg nagyon neccesen bír ki egy napot tök átlag felhasználás mellett.
    (ha épp nagyon meghajtom,akkor persze rövidebb,szóval azt nem számítom ebbe bele)
    Ezt simán tudná ellensúlyozni,ha lenne benne gyors töltés, én hozzá is vagyok szokva hogy ha este elfelejtem feltenni tölteni,akkor reggel felrakom és egy kávé-zuhany combo alatt tuti feltöltődik,na hát itt a 18w töltés ez idő alatt dob rajta kb 20% ot :)
    Aztán nagyon melegszik,de tényleg nagyon. Alap nyomkodásoktól (face-insta) jó meleg lesz a kezemben,jó érzés letenni.
    Néha streamelek vele, ha amellett elindítok egy wazzet,konkrétan kiírja,hogy túlmelegedett a telefon :) és leállítja a streamet. Olyankor már tojást lehet sütni rajta :)
    Aztán nincs face id benne,ami 2023-ban fura.
    Egyébként nagyon szép a kamera képe, jóval átlag fölötti, a rendszer tök fluid.
    A stock droid számomra fura, minden egyszínű,valahogy ezt nehezen szokom meg, még most is össze vissza keresgélek a menüben :D
    Az ujjlenyomat olvasója olyan közepes, viszont ha ráraksz valami kijelző védőt,akkor közepesről nagyon szr kategóriába esik,erről sokan panaszkodnak.
    5g-t jelenleg nem támogatja itthon a google, úgyhogy az nincs.
    Namost ennek ellenére nem számít ez rossznak,nem tudom mire kéne váltani,ha előrelépést szeretnék,mert samsungokról is olvasok mindenféle hibákat. Szóval egyelőre nézelődök.

Új hozzászólás Aktív témák