Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPM

    tag

    válasz st6969 #176570 üzenetére

    Köszi, hogy megosztottad a tapasztalatod, nem tudtam hogy manapság már ezen is spórolnak.

    Viszont a főnök-felhívást nem igazán értem, hogy történhetett meg így. :DDD
    Hívás közben másik hívást indítottál?

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz st6969 #176570 üzenetére

    Én a virtuál proximity sensor miatt nem választanám a saomit (eleget lett nyomogatva füllel hívás közben a kijelző, meg kihangosítva, megszakítva, meg random emberek, főnök éjszaka hívogatva 2 Xiaomi telefonnál is, pedig azokban dedikált közelségérzékelő volt).

    Itt csak az a gond, hogy az emberek fejében annyi van, hogy Xiaomi telefon....óóó azzal bajok vannak. Sajna maga a cég tolta el, mert az eddig MI kategóriát már csak XIaomi-nak nevezik. És épp a MI meg a csak XIaomi nevű telefonokkal nem szokott semmi gond lenni, inkább a belépő szintűekkel. Minap a Xiaomi 12X-re írták, hogy ó azt nem akar a zasszony, mert hallotta, hogy a XIaomi így-úgy! ;] Most van értelme győzködnöm, hogy a 12-es sorozat az nem ugyanaz a minőség(és árfekvés), mint akár a Redmi sorozat? Nincs! Xiaomi mint gyártó és Xiaomi, mint tipusjelzés, az embereknél egy és ugyanaz. Mondjuk egy ilyen szaktopikban éppen elvárható lenne, hogy a szakértők ilyenkor jelezzék fentieket, mert nagyon sokaknak fogalmuk sincs egyes márkákon belüli minőségbeli különbségekről. :U

    De egyébként a PH Aprónak is gratulálni lehetne, mert pár napja nem tudtam felrakni a 12X-et Apróra, csak akkor, ha kijelöltem neki a MI alkategóriát. Csak éppen a 12-es sorozat már nem MI! :( Szerintem a Mobilaréna szekcióban épp elég mobilos szakcikk íródik, szóval nem értem a dolgot...

    Sejtem, hogy Windowson edződött userek androidra is felraknak mindenféle trükkös app-ot és persze, ha az fura dolgokat műveltet a telefonnal, akkor simán a telefon a hibás...mi más!? :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák