Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CLAWz

    tag

    Sziasztok!

    Első szériás Moto G-m egyre inkább idegesít, csalódás, két évesen már sokszor kikészít. Vennék valami újat, ebben kérem segítségeteket! Előre is köszönöm!

    -Android
    -Valószínűleg Vodafone hálózaton használnám, de független készüléket vennék. Céges (Telekom) kártya is lehet hogy menne bele, így opcionálisan kétkártyás készülék is szóba jöhetne, Dual active jó lenne, de nem feltétel.
    -Magánéletben sokat fotózok, fontos hogy gyors és jó kamerája legyen, de nem kell gigászi felbontás, 13 MP több mit elég. Kisgyermekeimet, családomat szeretem megörökíteni minden pillanatban. :)
    -Mérete 4,5-5,5 col közt lenne ideális.
    -HD vagy FHD kijelző.
    -Sokat navigálok belvárosban, magas házak közt, nem baj ha jó a GPS.
    -Akkuidő nyilván érdekes, de mivel úgy is túlhasználom, így folyton töltővel és powerbank-el járkálok, így nem feltétlen elsődleges.
    -A külső nem érdekel különösebben, használati tárgyként fogom fel. Csak ne legyen kiscsajos...
    -Játszani nem szoktam.
    -Rádiót hallgatni nem szoktam.
    -Zenét hallgatni nagyon ritkán, Spotify-t.
    -NFC-t nem bánnám.
    -RAM minimum 2 GByte, de inkább több
    -Érzékeny WiFi és jó modem (LTE?)
    -Háttértár minimum 16GB, de inkább 32GB vagy több. Bővíthetőség viszont nem fontos, jobban hiszek a beépített tárban, SD-vel sokszor szívtam.
    -Minél kevesebb előre telepített bloatware és "egyedi" UI, annál jobb. Alap Android jó support-tal lenne az ideális, de egy átgondolt, jó UI még jöhet (Táccsviztől annak idején "sírtam", olyasmi pl nem kell...)
    -Minőségibb kínai telefonok is érdekelnek, Meizu, Xiaomi, Oppo stb.
    -NE RICEGJEN-LAGGOLJON!!!!

    -Szívesen rendelek külföldről, csak itthon 100%-osan működjön a hálózaton.
    -50-100-150e HUF körül gondolkodom. Ha valós az értéktöbblet, szívesen megfizetem.

    Végtelenül hálás lennék a segítségetekért! Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Mer' nem ért meg senki, még nem vagy művész!

Új hozzászólás Aktív témák