Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jsk

    senior tag

    Épp most jöttem az Árkádban található MediaMarkt-ból. Megmutattam az asszonynak a Wayteq Talk 5h-t és a Huawei G630-at. Alapvetően azért, hogy beszéljen le a Wayteq-ről, mert hát nem a méret a lényeg. De a lényeg az, hogy megint Cetelem akcióznak. A Huawei csütörtökön még 49990 Ft volt, most 54990 Ft, de cetelem kártyával 49990 Ft, a Wayteq-et meg egészen pofátlanul 59990 Ft-ért adják, cetelemmel 53990 Ft. Csak a szokásos MediaMarkt megoldás.

    Mondjuk az edigital sem jobb, mert bementem, hogy összehasonlítsam a Huawei-t a Redmi 1s-el, milyen fogni, stb. Természetesen nincs bemutatópéldány. Előtte megnéztem, hogy raktáron van, de azt nem bonthatják fel. Ami végül is jogos. Csak hát most vállalták fel a Xiaomit-t, gondoltam mégis el akarják adni. Csak samsung, lg, sony, és egyéb jelenlegi tömegmárkát foghatok kézbe. Arra a felvetésre, hogy hazamegyek és megrendelem mindkettőt, kifizetem, kimegyek a boltból, megnézem melyik tetszik jobban, és visszaviszem 10 perc múlva a másikat, hogy az mégsem kell, elállok tőle, adják vissza a pénzt, azt járható útnak tartotta a kereskedelmi munkatárs.

Új hozzászólás Aktív témák