Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • so86

    tag

    Sziasztok,

    ti mire cserélnétek le egy Iphone 4-et?

    Olyan 70-80ezerig mennék el egy új mobil esetében készülékáron vagy T-Mobile meglévő Mozaik XS-hez.

    Ha minden kötél szakad egy még bőven garanciális használt készülék is szóba jöhet, ha megéri.

    Hosszútávra keresek, ez minimum 2-2.5 év

    Böngészni, chatelni, levelezni, fotózni és természetesen telefonálni, sms-ezni használnám. a fotóminőség nagyon fontos lenne, legalább olyan képet tudjon, mint egy 4s, de az se baj, ha jobbat, pláne este, rosszabb fényviszonyok között.

    Oprendszer tekintetében nem ragaszkodom egyik nagy platformhoz sem, márkafan sem vagyok. Hallottam már jót-rosszat mindegyikről, vannak elfogult HTC és WP8 párti ismerőseim is. Beleástam magam a témába, de lehet inkább jobb lenne kimászni, mert egyre bonyolódik a választás. Az szinte biztos, hogy az Iphone 5 használatan is túllépi a kereteimet, 4s-re pedig úgy gondolom, felesleges lenne váltanom. Gyakorlatilag az iMessage az egyetlen visszatartó erő.

    Kialakítás tekintetében a kijelzőméret legalább 4" lehetne, de a 6" nekem már hatalmas.. fontos lenne az anyagminőség, a kijelző szintén. Mindenképp legyen nagy felbontása és szép színei, kontrasztarányai.

    Előre is köszönöm a tippeket!

Új hozzászólás Aktív témák