Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -HajTömeg-

    őstag

    Sziasztok.
    Lassan lejár az előfizetésem és eléggé bajban vagyok,nem tudom mit válasszak,egyáltalán van-e számomra megfelelő a piacon.
    Most egy Xperia Rayem van,amivel nagyon sokat szívtam, szabadulnék tőle.
    A rayhez képest kéne egy nagyobb, legalább 4-es kijelzőjű (nagyobb lehet) és gyorsabb telefon,mert megőrülök a sok akadástól.
    Fontos még,hogy jó minőségű képeket készítsen, sokat fotózgatok.
    Mindezt viszonylag olcsón, olyan 70-80ezres kategóriában,mert nem akarnék 130-150et költeni a telefonra.
    A vodánál nézelődök, továbbra is bevállalnék egy előfizetést,de lövésem nincs mire váltsak.
    Nézegettem pl az S3 minit,de nem érezném túl nagy előrelépésnek.
    A boltban nyomogatva össze-vissza akadt. Persze jobb,mint a Ray,de nem sokkal tűnik jobbnak.
    Gondolkoztam valami olcsóbb kínaiban,de pl a Huawei Ascend G510 kevés RAM-ja és szörnyű képei lehangolóak.
    Nokia is szóba jött, de a 620 totyikját olvasva nekem elment a kedvem.
    Ráadásul egy ismerősöm folyamatosan 610-ről posztol facebookra, hát senkit nem akarok megbántani,de a 4éves, 2 megapixeles samsungom különb képeket csinál.
    Az S Advance-t ajánlottátok még korábban,ami meg mondjuk nem egy túl új telefon, nem tudom egy S3 minihez képest jobb-e...
    A szifonok drágák, az S3 és a Note2 irreális, nekem ennyit nem ér egy telefon.
    Ha valakinek van valami ötlete ezeken kívül azt köszi :)

    [ Szerkesztve ]

    Alias: Júzer error

Új hozzászólás Aktív témák