Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz Oldfoksz #184622 üzenetére

    Elvileg van rá frissítés, itt kommentben írják, hogy RSA Toollal kell telepíteni, nézz rá mert már Android 13-as.

    szami777:
    Nem tudom milyen problémák vannak a Motorolával, frissítések lassan jönnek ez igaz, egyebet én nem tudok mondani, persze készülék függő is lehet, van akinek fényerő szabályozás vagy valami más nem tetszik, de ez az adott készüléktől függ, nekem nincs különösebb gondom vele (Edge 40).
    88-ért már van Moto G54 is, az azért elég jó már, persze érdemes utána nézni van-e probléma vele, de ez is elég relatív, mert fórumokat is az keresi fel általában akinek problémája van, árukeresőről értékeléseket is lehet olvasni, az kicsit reálisabb már.

    Redmi stabil szoftver, hát nem tudom, nagyon sok előre telepített háttérben futó alkalmazás van MIUI-n (most már Hyper OS), ezek mind lassítják a készüléket, de felhasználó függő van aki szereti. Motorolán legalább nincs egy halom bloatware (néhány Moto alkalmazás van rajta), én 10 MIUI után sokkal jobbnak tartom a stock droidot illetve a Motorolát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák