Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Sziasztok! Huawei P30-nak kellene az utódja. Tudásban, méretben ez megfelel, de jönnek elő a bajok nála.
    - Árkategória. 150k alatt, de inkább 100k bruttó körül. Céges lesz, elvileg nincs keret, de nem akarok ezzel visszaélni, úgysem használnám ki afunkciókat, P30-nak is jó sora volt mellettem. :B
    - Használt vagy új? - Hol vennéd meg? Új, garis, Magyar kiskerben, de szolgáltatói lista is van..
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, az éppen best-buy telefont keresem, igaz, hogy hosszú távra (már ha van ilyen...?).
    - Mire használnád? telefon, ezért jó hangja legyen. Doksik, képek, néha film nézés, netezés, pár egyszerű játék. Bankolok is itt. Nem feltétel a csillió Hz kijelző. Oled/Amoled preferált.
    Amint írtam, nekem a P30 tudásban tökéletes, NFC sem kell és kamerában is kompromisszum képes vagyok. Sebesség, stabilitás az elsődleges. P30 még nem fagyott le, nem lassult be, nem is tudom, h mikor indítottam újra, azt sem kell.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android preferált. Ilyen gyári bánatok sem kellenek, mindenre megvan a bejáratott progim, lecserélem a bill-től a launcheren, dialeren át az SMS appot is meg mindent... :B
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Minél kisebb, de ez nincs, nem is foglalkozom már vele. :(((

    Amiket néztem:
    - Poco X5 Pro 5G (106K) és a Poco X5 5G 256GB 8GB (95k), jónak tűnik, de a Xiaomi szétspammeli a tűzfalat... Ezek is ilyenek?
    - Motorola Moto G73 5G 256GB 8GB: 115k, nem sok infót találtam róla. HW nekem megfelelőnek tűnik, de nem értek hozzá, csak a bencheket néztem.
    - Motorola Moto G72 128GB 8GB: 80k, nincs 5G, de sztem még 2-3 telefont cserélek, mire itt vidéken 5G lesz ;] , tárhely, etc. megfelelne, sebesség és megbízhatóság érdekelne.
    - OPPO Find X5 Lite 5G 256GB 8GB (107k) és az OPPO Reno 8T 128GB 8GB (), nem ismerem a márkát.

    Honort és Huawei-t kizártam az Android hiánya miatt (tudom, h van kerülő megoldás, de senki nem mondja, h az biztonságos). Samsungot nem szeretnék, árban magasak, de legalább nem szépek nekem. Hűűűű, ez hosszú lett. Köszönöm a segítséget! :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák