Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aguinaga

    őstag

    Sziasztok!

    4 éves Huawei P30 pro telefonom szeretném lecserélni. Van valami bestbuy ajánlat 200-230k árban?

    - Árkategória. 200-230 k

    - Használt vagy új? Lehetőleg új, de megfelelő garis használt is lehet.
    - Hol vennéd meg? Alapvetően megfelelően megbízható webshopból, esetleg telekomtól a meglévő előfizetésemhez
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel,hosszú távra a lehető legjobb ár/érték arányú lehetőséget
    - Mire használnád? Leginkább netes alkalmazások, fényképezés, nagyon ritkán játék
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez teljesen mindegy
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Ez nem elsődleges szempont, a kompaktabb méretnek is meg van az előnye, mint a nagyobb kijelzőnek, ezt alárendelném a lehető legjobb lehetőségnek.

    Ilyen telefont, mint a P30 pro nem elszállt áron nem látok, ezt a fényképezésre értve (néztem a Realme GT 2 pro-t, ami elég szimpatikus), de a többi tulajdonságában a Huawei felett eljárt kicsit az idő.

    Ami még fontos nekem: lehetőleg gyors töltés, vezetéknélküli töltés nem létszükséglet, de ha van, nem baj.

    Az akku is jó lenne, ha kibírna egy-másfél napot, ha nincs szétnyomkodva a telefon már a gyakori böngészésen kívül (navi, játék ritka, fotózás gyakoribb használati szokásaimban).
    A Huaweiben a periszkópos kamerát nem sokszor használtam, makrót kicsit többször, de a jelenlegi (kínai) telefonokon található 2 mpx-es makrókameráktól kiráz a hideg.

    Ami még szimpi nekem, az a Pixel 7/7a, csak ott az iszonyat lassú töltés riaszt el.

    Szerintetek? Mi lehet a megfelelő választás számomra?

    PSN: OldSlowhand74

Új hozzászólás Aktív témák