Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    Üdv!

    Ma kaptam egy bekérőt, hogy kéne vagy egy Poco M3, vagy egy Redmi 9T (vagy ha van jobb spec ennyiért, vagy ugyanez a tudás olcsóbban, akkor az is jöhet kontra-alternatíva harmadikként), 128-as variáns, jó helyről de olcsón, akár külföldről, de ez esetben a limitáló faktor, hogy legkésőbb jövő hét végére meg kéne tudjon érkezni (jelenlegi tervek szerint.). Ebbe az időintervallumba valamelyik nagyobb külföldi szállítása beleférhet? Én totál nem vagyok ott, hogy tudjam, hogy pl a banggod (ok most megnéztem ezt) mennyire megbízhatóan szállít.... vagy maradjon magyar, ha az idő kulcs...
    A fenti kettő közül melyik a jobb (annak ellenére, hogy a specifikációjuk 99%-ban ugyanaz?

    A fenti mellett meg még 2 darab max 40k-s bestbuyra kéne ajánlat. 3/32 ram/rom igény van (ha több, nem baj). Szóba kerültek redmi 8-ak, 9-ek, de van annyi variáns....
    Én kérdezem, még hogy mennyit kéne rátenni érezhető szintugráshoz, mint ennek a kérdésnek b verziója?

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák