Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz pit stop #20325 üzenetére

    Én 1 hónapig használtam párhuzamosan az i6 és S6 -t is és akárhogyan is próbáltam magam meggyőzni arről hogy mennyivel jobb az S6 hát sajnos nem sikerült :( egész nap nyomkodtam az i6 -t majd este mikor hazaérkeztem a melóból és kimentem a konyhába rágyújtani egy cigire vittem magammal az S6 -t és nyomkodtam (ez kb. minden este így volt) komolyan mondom nem nagyon tudtam dönteni hogy melyik telefon maradjon, de az S6 nálam leszerepelt több szempontból is, akadós vele minden (böngészés + Facebook stb.) a kijelzője az összes S6 -ban az sAmoled kissé foltos és amikor homogén fehéren görgetsz (50% fényerőn) pl. Facebook akkor halványan de látszik benne 2 db. szürke csík (ez mindegyiknél ugyan olyan, kijelző ragasztása miatt) arról nem is beszélve hogy a fehér az nem fehér hanem valami ocsmány szín :(

    Itt jól látható Link és Link :B

    Akkumulátoros üzemidőben az i6 a nyerő ... tény hogy sokkal jobban bírja :K

    Szóval az 1 hónap alatt bőven van viszonyításai alapon, egyáltalán nem vagyok elfogult, volt időm (1 hónap) eldönteni hogy melyik maradjon és minden tekintetben az i6 jobban bizonyult :))

    Ezért is mondtam hogy ha S6 és G4 között kéne választani akkor lehet hogy inkább a G4 -t venném, mert szerintem jobb az S6 -tól :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák