Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • GrassRoot

    csendes tag

    Sziasztok!
    Sokakat foglalkoztat a SE x10. Hétfőn vettem egyet a T-nél. Gondoltam elmondom az én általam észlelt negatív és pozitív tulajdonságait. Telefonálásnál eddig 2-szer panaszkodtak hogy rosszul hallanak (mondjuk ez mind a kétszer 1430-as ügyfélsz. volt.). A gyorsasággal semmi gondja nincs, megbírkózik az 1,6-os OS-el is. Timescape-ről meg annyit hogy azért olyan lassú mert sok mindent internetről szed össze, de amúgy én se használom. Előtte iphone 3GS volt és azon a facebook sokkal jobban volt megoldva. Egyszerüen ha valaki üzent vagy hozzádszólt megjelent a főképernyőn még akkor is ha le volt zárva. Mediascape nekem bejön. A zenehallgatás bluetooth fülessel nagyon korrekt. Az iphone a gyári fülessel nem szólt így. A kijelző szuper hogy ekkora de pl. youtube-nál nem tudod kihasználni. Az internet nagyon gyors ha wi-fi-t használom gyorsabb mint az 3GS. Mobilinternettel forma forma. A virtuális billentyűzettel megvagyok elégedve nehéz rajta elvéteni a betüket. Vannak még hibák de azokat az 1.6-os androidnak köszönhetjük. Üzemidőről még nem tudok semmit, érthetően. Ha kijön rá 2.1-es rendszer egy közel tökéletes okostelefont kapunk.

Aktív témák