Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz ƵøŁĭ #22613 üzenetére

    Aki webrootot használ, kipróbálná, hogy:

    1. Az identity shieldhez hozzáadni kézileg egy alkalmazást (tehát amit alapból nem ismert)

    ( identity & privacy / view & edit protected applications / add application)

    2. Ezután ha előtérben fut az alkalmazás, a webroot system tray iconján látszódnia kell egy kis lakatnak, ami jelzi hogy fut az identity shield. Ha ott a kis lakat, akkor overview alatt ahol a "system events" -et számolja, view details. Ettöl a felület újra fog indulni, ez egy ismert hiba, javítva lesz, viszont így a kézileg hozzáadott alkalmazásnál már nem müködik az identity shield.

    Azok az alkalmazások, amiket alapból ismert az identity shield, továbbra is müködnek, és védve vannak előtérben való futáskor.

    Viszont ha megkeressük a kézileg hozzáadott alkalmazást, a identity & privacy / view & edit protected applications listában, és megváltoztatjuk a státuszát "protected"ről mondjuk "allow"-ra, aztán vissza "protected"-re, akkor megint müködni fog, ha az alkalmazás előtérben fut, akkor identity shield aktivizálódik.

    Nekem ez konkrétan a Comodo Dragonnal történt / történik, próba képp hozzáadtam még pár alkalmazást kézileg, és az összes "elvesztette" a védelmet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák