Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • májkiy

    tag

    Kiírt a windows egy figyelmeztetést, hogy a merevlemezem hibás, csináljak biztonsági mentést, cseréljem, és addig ne használjam a gépem. Elkezdtem a biztonsági mentést, letöltöttem Hard Disc Sentinel-t, hogy ellenőrizze, az azt írta ki, hogy előreláthatólag még 500 napig használható. Lefagyott a gépem, amikor újraindítottam, windows 7 nem indult. Amikor telepítettem volna, akkor ott, ahol a windowsnak kellett volna lennie, ott teljesen üres helyet jelzett ki, de izonyat lassú volt az amúgy nem rossz gépem. Formázás után felgyorsult. Ez meg lett oldva, valami merevlemez probléma volt, nem értem. Csatlakozott egy külső merevlemez is a géphez. Azon ma vittem át telepíteni egy játékot nővérem gépére, erre az is hasonlót cisnált, de ott most már nem csak a windows, mintha már a bios se indulna (képernyő semmit nem jelez). Az én gépemen a probléma előtt comodo internet security volt, semmit nem jelzet, keresésre sem. Van ilyen vírus, vagy ez valami teljesen más? A merevlemezem lenne a hibás, az rontotta el a gépeket? Most lefuttatok rajta AVG IS free-t, ha arra se dog ki semmit... Hát nem tudom! Ilyennel még nem találkoztam!

    Szerkesztés: Nővéremnél csak lefagyott, és újraindítás után csinált ilyet. Hibaüzenet nem volt, hogy rossz a merevlemez. Véletlen egybeesés, hogy mindkettő 24 órán belül történt?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák