Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bander78

    tag

    válasz Dr. Akula #27 üzenetére

    Az igazi alázás az, hogy az AMD-nek meg az Intelnek még mindig nincs passzívan hűthető notebook procija.

  • trialboj

    őstag

    válasz Dr. Akula #27 üzenetére

    Én nem értem miről beszéltek :B
    Az összes tartalomgyártónak, akinek laptopja van az macbookot vett eddig is, most meg főleg. Onnan kezdve hogy egy pc laptop ha kihúzod már nem tudja a max teljesítményt odáig, hogy nem igazán van semmi ami munkára, pl videó, zene vágás, képszerkesztés, lenne olyan hatékony mint az almás verzió.
    Én nem értek hozzá, nem vitázni jöttem csak informálódni, gyűlölőm a laptopokat mert olyan érzés rajtuk dolgozni mintha hátra lenne kötve az egyik kezem, de érdekel mi van ezen a fronton.
    Egyik kollégám most költötte el fél éves, még meg nem keresett fizetését, egy közel kimaxolt m3 max-ra, én próbáltam lebeszélni hogy sok lesz, de körbe kérdezett a videós közösségben és mindenki almát javasolt, abból is vagy a legolcsóbb még elfogadható m1-et és akkor cseréli majd ha elavul 2-3 éven belül, vagy kimaxolt m3-at mert akkor el lesz vele 5-10 évet.

    Fesztiválokon, kisebb nagyobb projekteken is dolgozom ahol sokan jönnek laptopal, csak és kizárlólag macbookot látni, soha nem jött még senki gamer laptoppal.(Nekem céges m1 ultra van/az is megérne egy beszélgetést miért nem használja ki a teljesítményének a felét sem/, egy kollégának meg gamer PC /ott mondjuk nincs is gond/, de rajtunk kívül mindenki laptoppal ügyeskedik)
    Szóval én ezek alapján gondolom, hogy a professzionális laptop felhasználók csak és kizárólag almát esznek :DDD .

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák