Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • modflow

    veterán

    válasz Monngoose #2763 üzenetére

    "Egyébként akár a játékossal, akár a yadissal végzed a scrapelést, a mappa neve nagyon fontos. Pl. az általad említett "3 A.M" című film esetében lehet, hogy csak annyi a gond, hogy az M után hiányzik a pont. De lehet, hogy jobban szeretné a magyar címet (Taxisok veszélyben), én egyébként mindig a magyar címmel kezdek és csak akkor váltok eredetire, ha a magyart nem találja."

    A 3 A.M. az egy japán horrorfilm és talán nincs is magyar címe.

    Igazából az a baj, hogy nem értem ezt az egészet. Most elmondom laikusként, miért nem. Van egy mappám, benne egy film. Pl. most azt van, hogy van a HDD-n a Walking Death sorozat és a lejátszó hozzárendelt valami ezer éves filmet, aminek az a címe. De én is hozzá tudnék rendelni bármi mást, csak a jót nem.

    Ezért nem értem. Nem tök mindegy mi a mappa vagy a fájl neve? Én a szerkesztésben beírom hogy a "Géza" című filmet keresem, rákeresek, kidob 20 találaton én meg hozzárendelem azt, amit akarok. Ilyen egyszerű szerintem.

    Ez miért nem így működik a valóságban??? Miért kell fix mappastruktúrát és fájlneveket készítenem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák